Link İle Ödeme

Ödeme Almak İçin

E-ticaret Sitesine İhtiyacınız Yok

Rubikpara ile ister alacaklarınızı Mail Order’dan daha güvenli ve online olarak anında tahsil edebilir, isterseniz de sosyal medya platformlarında link oluşturup satış yapabilirsiniz.

Finansal Sorunları

Akıllıca Çözüyoruz!

01

Teknoloji ve Güven

Mikro mimari üzerinde geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde, kart sahteciliği gibi kötü niyetli işlemlere karşı güvenli ödeme altyapısı sunan inovatif çözümlere tek bir platformdan erişebilirsiniz.

02

Kullanıcı Dostu Arayüz

E-ticaret siteniz olmadan, güvenle ödeme almak için, Rubikpara Üye İşyeri Paneliniz üzerinden müşterilerinizin kart bilgileri ile güvenle ödeme alabilirsiniz.

03

7/24 Destek

Kurumsal veya bireysel olarak alacağınız tüm Rubikpara hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Finansal Rehberlik ve Avantajlı Çözümler

Vergi mükellefi olan şahıs, limited veya anonim şirketler için özel hizmetlerimizle yanınızdayız. Vergi yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirirken size rehberlik etmek ve avantajlı çözümler sunmak için buradayız. Bizimle çalışarak vergi süreçlerinizi kolayca yönetebilir, finansal hedeflerinize güvenle ilerleyebilirsiniz.

Yeniliklerden Haberdar Ol

Teknoloji ve finans dünyasındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için bize katılın! Yeniliklerimizden ve sektördeki son trendlerden haberdar olmak için e-posta bültenimize abone olun.

    • Kurumsal
    • Sanal Pos
    • Fiziki Pos
    • Dijital Cüzdan