Dijital Cüzdan

Özel fırsatlar ve kampanyalar seninle

Rubikpara Dijital Cüzdan uygulaması üzerinden banka hesabınıza para gönderme, 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemesi, oyun&dijital kod harcamaları yapabilir, cashback fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Rubikpara’nın ön ödemeli sanal kartı ile çevrimiçi alışverişini güvenle yapabilirsin.

Finansal Sorunları

Akıllıca Çözüyoruz!

01

Teknoloji ve Güven

Mikro mimari üzerinde geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde, kart sahteciliği gibi kötü niyetli işlemlere karşı güvenli ödeme altyapısı sunan inovatif çözümlere tek bir platformdan erişebilirsiniz.

02

Kullanıcı Dostu Arayüz

E-ticaret siteniz olmadan, güvenle ödeme almak için, Rubikpara Üye İşyeri Paneliniz üzerinden müşterilerinizin kart bilgileri ile güvenle ödeme alabilirsiniz.

03

7/24 Destek

Kurumsal veya bireysel olarak alacağınız tüm Rubikpara hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel Fırsatlarla Dolu Dijital Deneyim

Rubikpara’nın ön ödemeli sanal kartı ile çevrimiçi alışverişlerinizi güvenle yapabilir ve cashback fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bir dijital cüzdan deneyimi için Rubikpara’yı tercih edin!

Yeniliklerden Haberdar Ol

Teknoloji ve finans dünyasındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için bize katılın! Yeniliklerimizden ve sektördeki son trendlerden haberdar olmak için e-posta bültenimize abone olun.

    • Kurumsal
    • Sanal Pos
    • Fiziki Pos
    • Dijital Cüzdan